Ovdje smo napravili popis nekih skladatelja, glazbenika i producenata koji su, snimajući u "Šišmiš" studijima, bili zadovoljni s dobivenim rezultatima i neposrednim odnosom našeg osoblja prema njima.

Ujedno se zahvaljujemo svima koji su izabrali studio "Šišmiš"; na povjerenju i suradnji, te doprinosu karizmi koju je studio "Šišmiš" dosad stekao.

Plavo označava nominirane za nagradu PORIN - na temelju snimaka koje su dijelom ili u potpunosti napravljene u studiju "Šišmiš".
Žuto označava dobitnike nagrade PORIN - na temelju snimaka koje su dijelom ili u potpunosti napravljene u studiju "Šišmiš".
Podvučeni su izvođači koji su nastupili na DORI s pjesmama koje su dijelom ili u potpunosti napravljene u studiju "Šišmiš".
prikazuje izdanja na kojima su sudjelovali pojedini izvođači, autori ili producenti, a koja su dijelom ili u potpunosti napravljena u studiju "Šišmiš".

 
  
 
"Afion"
"Agape"
"Akvarel"
Al`Dino
Aziz Alili
Čedo Antolić
"Apostoli Mira"
"Arabeske"
"Aurora"
Maya Azucena
Boris Babarović
Nina Badrić
Sandra Bagarić
Lidija Bajuk
Ivana Banfić
Mladen Baraković
Otto Barić
Siniša Barišić - Solo
"Belfast Food"
Carla Belovari
Marsel Benzon
Livio Berak
Darko Berović
Halid Bešlić
Jasna Bilušić
Alan Bjelinski
Maja Blagdan
Vladimir Blagec
Berislav Blažević
Davorin Bogović
Klapa "Bonaca"
Vedran Božić
"Božja Pobjeda"
Tomislav Brajša
Nikša Bratoš
Ivana Brkić
Festival "Brodfest"
Zvonimir Bučević - Buč
Miro Buljan
Mladen Burnać
Elma Burnić
Klapa "Cambi"
Meri Cetinić
Tony Cetinski
"Cinkuši"
"Cirkus"
"Corpo Electrico"
"Crno Perje"
"Crno Vino"
"Crvena Jabuka"
Josip Cvitanović
Čager Zoc
Đuka Čaić
Suad Čokljat
Davor Črnigoj
Joško Ćaleta
Klapa "Dalmati"
Arsen Dedić
Deen
Lea Dekleva
"Demode"
"Denis & Denis"
Denyken
Olja Dešić
"Dharma"
"Divlje Jagode"
"Djeca"
Jadran Dogan
Mišo Doležal
Siniša Doronjga - Simpy
Gordan Dorvak - Dorfi
Mato Došen
Zlatan Došlić
Oliver Dragojević
Denis Dumančić
"Dupini"
Dino Dvornik
Rudolf Dvorski
"Emanuel"
Tommy Emmanuel
"El Combo"
"E.N.I."
Toni Eterović
"Fides"
Martina Filjak
"Fire in Cairo"
"Flare"
Klapa "Fortunal"
Ivo Gamulin - Gianni
"Garcia"
Boris Ćiro Gašparac
"Gatuzo"
"Gazde"
"Gazija"
Ante Gelo
Gibonni
Andy Gill
Stijepo Gleđ Markos
Branko Greblički - Ventek
Josip Grah
"Hakuna Matata"
Davor Herceg
Dragomir Herendić - Dragianni
"Hladno Pivo"
"Hot Club Zagreb"
Jacques Houdek
"Hrvatski Gajdaški Orkestar"
Alan Hržica
Davorin Ilić
Ina
Klapa "Intrade"
Alen Islamović
"Izvor"
Stjepan Japec - Japa
Klapa "Jelsa"
Dino Jelusić
Ivo Josipović
"Joy"
Darko Jurković
Ibrica Jusić
Josip Katalenić
Goran Karan
"Karma"
Krešo Kaštelan
Mario Klarić
Tereza Kesovija
Lana Klingor
Vladimir Kočiš - Zec
"Kojoti"
Emilija Kokić
Klapa "Kolapjani"
"Kolapjanke"
Igor Kotal - Pigili
Mišo Kovač
Željko Kovačević - Kova
Bruno Kovačić
Goran Kovačić
Kowalski
"K`o Zmaj"
"Kraljevi Ulice"
Nina Kraljić
"Kries"
Jadranka Krištof
Željko Krušlin - Kruška
Željko Krznarić
"Kud Meya"
"Kultura"
Elvis J. Kurtović
Ismet Kurtović
"Kuzma & Shaka Zulu"
"Kužiš, stari moj"
Miroslav Lacković - Mimi
"Lampaši"
"Last Location"
Willi Langer
"Legen"
Boris Leiner
Leo
Siniša Leopold
Krunoslav Levačić
Monika Leskovar
"L.I.P.E."
Sead Lipovača - Zele
Josipa Lisac
Duško Lokin
"Ljubavnici"
Goran Mačužić
Mensur Malkić
"Mare i Kate Band"
Dalibor Dado Marinković
Željka Marinović
Marko & Laci
"Maroderi"
Predrag Martinjak - P`eggy
Klapa "Maslina"
"Masne Liggnje"
Massimo
Romana Matanovac
Mate Matišić
"Meritas"
Dino Merlin
"Metal Guru"
Mija Martina
Tomica Modrić
"Mungos Brothers Blues Band"
"Navještenje"
Mia Negovetić
Nives°C
Klapa "Nostalgija"
Marko Novosel
"Novo Svitanje"
"Only Bass and Drum"
Dejan Orešković - Brecelj
"Orphan Society"
"OSDS"
"Paganini Band"
Dejan Parmak - Deki
"Pars Petrosa"
Ivo Pattiera
Dražen Pavin
Ante Pecotić
Darko Pecotić
Vesna Pisarović
Ivana Plechinger
Stjepan Podboj
Vlatka Pokos
Ivan Popeskić
Daniel Popović
Tihomir Preradović
"Prosti Fucktori"
"Puls"
Sementa Rajhard
Jelena Radan
Davor Radolfi
Ante Radošević
Ivana Radovniković
Ante Raguž
Aki Rahimovski
"Rhythm Tribe"
"Riječ Života"
"Rivers"
Dina Rizvić
"The Rock Flock"
Davor Rodik
Petar Rogan
Hrvoje Rupčić
"Samurai"
Sandi
Mahir Sarihodžić
Dražen Scholtz
Davor Senčar - Senči
Severina
"Shamrock Rovers"
"Sick Swing"
"Sinovi Zagorja"
Vesna Srečković
Đani Stipaničev
Jura Stublić
Super Silva
Danijel Skrbin
"Svadbas"
"Sve Boje Ljubavi"
"Swing Again"
Antun Tomislav Šaban
Burhan Šaban
Duško Šarac
Sandro Šegedin
Ivo Šeparović i "Bljesak"
Ivica Šerfezi
Festival "Šibenska Šansona"
Vinko Šincek
Dubravko Šiškić - Doobie
Zdravko Škender
Zdravko Šljivac
Damir Šomen
Maja Šuput & "Enjoy"
Renato Švorinić - Renči
Mladen Tarbuk
Klapa "Teuta"
Marko Tolja
Marko Tomasović
Marina Tomašević
Martina Tomčić
Dado Topić
"Trenk"
Adalbert Turner - Juci
Zrinko Tutić
Enes Tvrtković
"Tom & the Twisters"
Neda Ukraden
Miro Ungar
Branko Uvodić
Edin Uzunović - Chibo
Elvir Uzunović
Laura Vadjon
Valentina
"Valungari"
Vanna
"Vatra"
"Vatrene Ulice"
Stjepan Večković
Zoran Viceban
Miro Vidović
Alen Vitasović
"Vita Nova"
"Viva Glorio"
Robert Vrbančić
Zdenka Vučković
Tina Vukov
Vice Vukov
Ljubo Vuković
"Zabranjeno Pušenje"
Antonio Zadro
"Zagrebački Duo Kontrabasista"
"Zagrebački Solisti"
"Zakon Neba"
Jasna Zlokić
Dražen Žanko
"Živa Legenda"
"Živi Zid"
Fran Živković
itd...